Vairāk kā 10 gadi tirgū

Kompānija Clean Baltic Latvijas tirgū ir kopš 2007 gada. Pirms sākt darbu, mūsu speciālisti ir izgājuši apmācību Somijā, kur izpētīja visas mūsdienīgās attīrīšanas tehnikas iespējas. Savu profesionalitāti viņi ir jau pierādījuši ar darbu, sniedzot pakalpojumus gan korporatīvajiem klientiem – uzņēmumi, restorāni un veikali, gan privātajiem – dzīvojamās mājas. Mēs neesam saņēmuši nevienu sliktu atsauksmi par savu darbu, un ar to no sirds lepojamies. Būsim priecīgi Jums palīdzēt Jūsu „ventilācijas“ problēmas risināšanā.

Klienti

Diplomi

 • Lifa Indoor Air Cleaning Specialist
 • European Ventilation Hygiene Association
 • European Ventilation Hygiene Association

Pakalpojumi

 • Putekļi

  Gaisa vadu tīrīšana no putekļiem. Nosūces un  pieplūdes sistēma

 • Tauki

  Tauku nosūces kanālu tīrīšana. 

 • Video novērošana

  Gaisa vadu sistēmas video un foto novērtējums pirms un pēc tīrīšanas

   

 • Atkritumu vadi

  Dzīvojamo māju atkritumu vadu tīrīšana, dezinficēšana

 • Inspekcija

  Gaisa kanālu sistēmas tīrības un tehniskā stāvokļa novērtēšana

 • Dezinfekcija

  Atkritumu vadu un tauku nosūces sistēmas dezinfekcija

Process

Ar ko viss sākas?

Jūs pieņemat lēmumu par gaisa vada attīrīšanu, jo to nomainīt būtu ļoti dārgs prieks. Ja attīrīšana tiek veikta laicīgi, ventilācija kalpos vēl ilgi, gaiss būs tīrāks, bet ugunsgrēka momentālas izplatīšanās iespējamība tiks novērsta pilnībā.

Izvērtējot visus šos plusus, Jūs zvaniet kompānijai Clean Baltic, tel. +371 20228866 vai sūtat pieteikumu pa e-pastu uz info@cleanbaltic.lv. Mēs maksimāli ātri pēc vienošanās izbraucam pie Jums, lai veiktu kontrolpārbaudi. Kāpēc tā ir nepieciešama? Jūs uzskatāmi pārliecināsities par to, vai ventilācijas attīrīšana ir vai nav nepieciešama. Iespējams, Jūsu bažām nav pamata un mūsu pakalpojumi Jums pagaidām nav vajadzīgi. Tādā gadījumā mēs Jums palīdzēsim ietaupīt.

Mūsu darbinieki ar videorobota palīdzību izpēta ventilāciju. Kopā ar viņiem Jūs varēsiet sekot procesam, bet procesa beigās mēs Jums izsniegsim videoierakstu, kā pierādījumu Jūsu izdarītās izvēles pareizībai (lai kāda tā būtu). Līguma noslēgšanas gadījumā, mēs veiksim tīrīšanu jebkurā Jums ērtā laikā.

Mūsu speciālisti ir izgājuši apmācību Somijā un savā darbā viņi izmanto tikai Rietumos pārbaudītas iekārtas, tāpēc kvalitāti mēs garantējam. Jāpiebilst, ka mūsdienu tehnika ļauj apstrādāt gan apaļus, gan kantainus gaisa vadus. Pie tam nepieciešamība pēc inspekcijas lūkām ir minimāla, jo aprīkojums ļauj attīrīt 40 m gaisa vada vienā piegājienā.

Mūsdienīgas ventilācijas attīrīšanas pluss ir  tāds, ka nevienam nav jāatstāj telpas. Pateicoties vakuuma metodes izmantošanai, visus putekļus no gaisa vada savāks speciāls putekļsūcējs. Mēs nevaram apgalvot, ka attīrīšana notiks nemanāmi, bet varam garantēt, ka ierastais dzīves ritms netiks traucēts.

Kur pielietot

 • Pārtikas ražošana, sabiedriskā ēdināšana
 • Biroja ēkas, tirdzniecības centri
 • Industriālās telpas un ražošanas
 • Atkritumu vadi

Ventilācijas attīrīšana ir nepieciešama it visur! Iespējams, tas skan pārāk skaļi, taču spriediet paši.

Ja ventilācija telpā ir aizsērējusi, tad:

Jūs elpojat netīru gaisu, un tas draud ar dažādām saslimšanām (caurulēs ar laiku parādās veselībai bīstamais pelējums),
tauku, putekļu un zirnekļtīklu nogulsnējumi veicina momentālu uguns izplatīšanos (viena dzirkstele, un burtiski visas ventilācijas caurules ir pārņemtas ar liesmām).

Ja otrajā gadījumā vēl var paļauties uz veiksmi, tad pirmajā… veselību nevar nopirkt, tādēļ labāk par to parūpēties laicīgi.

Šobrīd mēs apkalpojam:

 • pārtikas rūpniecības uzņēmumus;
 • tirdzniecības centrus un veikalus;
 • bārus, restorānus un citas sabiedriskās ēdināšans iestādes;
 • dzīvojamās mājas,

 taču mūsu klientu saraksts ar katru dienu aug, tādēļ mēs ar lielāko prieku palīdzēsim Jums.

Rezultāts

Pirms
Pēc

Izvērtējot visus šos plusus, Jūs zvaniet kompānijai Clean Baltic, tel. +371 20228866 vai sūtat pieteikumu pa e-pastu uz info@cleanbaltic.lv. Mēs maksimāli ātri pēc vienošanās izbraucam pie Jums, lai veiktu kontrolpārbaudi. Kāpēc tā ir nepieciešama? Jūs uzskatāmi pārliecināsities par to, vai ventilācijas attīrīšana ir vai nav nepieciešama. Iespējams, Jūsu bažām nav pamata un mūsu pakalpojumi Jums pagaidām nav vajadzīgi. Tādā gadījumā mēs Jums palīdzēsim ietaupīt.

Rūpniecības iela 32b, Ziemeļu rajons, Rīga, LV-1045

Tālr.: +371 20-22-88-66
E-mail: info@cleanbaltic.lv

Sazinies ar mums